+48 22 827 04 79
+48 607 333 826, +48 609 477 751
sklep@aquatio.pl, pawel@aquatio.pl
ul.Tamka 6/8, 00-349 Warszawa

Odwodnienia ze stali nierdzewnej

Nowy produkt

Kompleksowe rozwiązania ze stali nierdzewnej.

W naszej ofercie posiadamy systemy odwodnienia ze stali nierdzewnej duńskiej firmy Blucher, niemieckiej ACO i producentów polskich. Są to produkty przeznaczone dla gastronomii, producentów żywności, przemysłu chemicznego, farmaceutycznego, kosmetycznego, laboratoriów, basenów. Ich celem jest zebranie wody i substancji płynnych z powierzchni i odprowadzenie do kanalizacji.

Są to:

-odwodnienia liniowe (kanały z rusztem i kanały szczelinowe)

-wpusty podłogowe

-rewizje (przeznaczone są do szybkiego dostępu do kanalizacji umieszczonej pod posadzką).

Oferowane odwodnienia ze stali nierdzewnej odznaczają się wysoką jakością wykonania. Są estetyczne, skuteczne w działaniu i odporne na szkodliwe oddziaływanie zbieranej wody i substancji płynnych. Odwodnienia nierdzewne doskonale sprawdzają się do zastosowań wewnętrznych, tak w dużych halach produkcyjnych, jak i obiektach o mniejszej powierzchni.

Klientów poszukujących wysokiej jakości systemów zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na odwodnienia ze stali nierdzewnej. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Bazując na doskonałej znajomości rynku odwodnieni nierdzewnych pomożemy w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania do Państwa potrzeb.

Brak komentarzy klientów

Napisz opinię

Odwodnienia ze stali nierdzewnej

Odwodnienia ze stali nierdzewnej

Kompleksowe rozwiązania ze stali nierdzewnej.

Przejdź do góry