Wpusty łazienkowe

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych wpustów podłogowych. To skuteczne i estetyczne rozwiązanie, zapewniające efektywny odpływ wody z powierzchni posadzki. Dzięki nim skonstruują Państwo w swojej łazience nowoczesny prysznic typu walk-in, przywodzący na myśl luksusowe pokoje kąpielowe. Oferowane przez naszą firmę wpusty łazienkowe nadają się do zastosowania między innymi w:

– domach i mieszkaniach,

– hotelach i pensjonatach,

– salonach SPA,

– siłowniach, saunach i na basenach.

Wpusty łazienkowe – rozwiązania dla każdej przestrzeni

W naszym asortymencie posiadamy różnorodną ofertę wpustów łazienkowych – znajdą tu Państwo rozwiązania modułowe, które pozwolą dopasować Państwu odpływ idealnie do swoich potrzeb. Posiadamy także modele kompaktowe, idealne wszędzie tam, gdzie znaczenie ma niewielka wysokość budowlana.

Odpływ punktowy z powodzeniem zastąpi tradycyjny brodzik. Warto pamiętać, że tego typu rozwiązanie pozwala na zniwelowanie barier architektonicznych, co jest niezwykle ważną kwestią w szczególności dla osób niepełnosprawnych czy starszych, o ograniczonej mobilności.

Kanały prysznicowe

Alternatywą dla wpustów podłogowych są kanały prysznicowe. Nowoczesne kanały prysznicowe to rozwiązania o budowie liniowej przeznaczone do montażu w posadzce lub w ścianie. Kanały prysznicowe zapewniają równomierne ściekanie wody, co przekłada się na bezpieczeństwo oraz wysoki komfortu użytkowania kabin prysznicowych typu walk-in.

Odpływy liniowe oferowane są w szerokiej gamie rozmiarów i zróżnicowanej stylistyce, dzięki czemu pełnią zarówno rolę funkcjonalną, jak i dekoracyjną. Bogaty asortyment kanałów prysznicowych pozwala na dobór rozwiązań adekwatnie do wymogów technicznych oraz preferencji estetycznych. Klientów zainteresowanych systemami odpływów do kabin prysznicowych zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą kanałów prysznicowych.

Najwyższej jakości wpusty łazienkowe

W Aquatio oferujemy jedynie najwyższej klasy produkt, pochodzący od renomowanych producentów, między innymi firm ACO i Blucher. Zastosowana w odpływach stal nierdzewna gwarantuje ich trwałość, odporność i bezpieczeństwo. Gładka powierzchnia stali zapobiega także osadzaniu się na niej nieczystości, co czyni wpusty łazienkowe rozwiązaniem niezwykle higienicznym. Proponowane przez nas rozwiązania są także niezwykle łatwe w montażu, czyszczeniu i konserwacji.

Oferujemy zarówno rozwiązania typowe, jak i elementy na indywidualne zamówienie. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania szczegółowej oferty oraz fachowej porady naszych doświadczonych doradców.

Menu główne