Odwodnienia dachów

Woda deszczowa nie może zalegać na dachu. Powinna zostać efektywnie odprowadzona – tak, by zminimalizować ryzyko wystąpienia jakichkolwiek szkód. W przypadku dachów płaskich, najlepiej sprawdzą się wpusty dachowe dostosowane do grawitacyjnego systemu odwodnienia dachów. W ofercie Aquatio znajdziesz szeroką gamę wpustów.
Proponujemy wyłącznie markowe wpusty o konstrukcji, która gwarantuje efektywne odprowadzanie wody. Są dostosowane do wszelkiego typu dachów płaskich – zarówno w obiektach mieszkalnych, jak i budynkach komercyjnych itp. Sprawdzą się również przy odwadnianiu parkingów i tym podobnych konstrukcji.

Nowoczesne odwodnienia dachów w dobrej cenie

Aquatio zajmuje się dystrybucją wpustów dachowych marek takich jak: Aco oraz Dallmer. Są dostosowane zarówno do jedno- jak i dwuwarstwowej konstrukcji dachu – z odpływem poziomym lub pionowym. Szeroka gama rozmiarów, kształtów i materiałów wykonania pozwoli dopasować wpust do różnorodnych dachów.
Współpracując z nami, możesz oczekiwać nie tylko szerokiego wyboru systemów odwodnienia dachu, ale i profesjonalnego doradztwa technicznego. Nasi eksperci podpowiedzą, który system odwodnienia spisze się najlepiej w Twoim budynku – uwzględniając zarówno wymogi techniczne, jak i Twoje możliwości budżetowe.
Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszych produktach lub złożyć zamówienie, zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń, napisz lub odwiedź naszą siedzibę – z chęcią odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Menu główne