Posadzkowe skrzynki elektryczne

Wysokiej jakości skrzynki elektryczne podłogowe stosuje się w miejscach, w których niezbędne jest zachowanie dostępu do łączy telefonicznych i gniazdek elektrycznych w posadzce. W praktyce skrzynki elektryczne podłogowe są powszechnie stosowane w obiektach użyteczności publicznej, wielkopowierzchniowych obiektach handlowych, halach przemysłowych oraz magazynach. To także niezwykle funkcjonalne i bezpieczne rozwiązanie dla obiektów, na przestrzeni których okresowo uruchamia się stoiska handlowe i wystawiennicze. Posadzkowe skrzynki elektryczne ułatwiają również dostęp do zasilania w miejscach, w których użytkowane są różnego rodzaju maszyny i urządzenia. To sprawia, że mogą być z sukcesami eksploatowane w przestrzeniach wystawienniczych i kongresowych, obiektach kultury i przestrzeniach dedykowanych rekreacji. Z ich zalet korzystają studia fitness i nowoczesne siłownie.

Skrzynki elektryczne podłogowe – specyfikacja produktu

Oferowane skrzynki posadzkowe zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby zapewnić łatwy dostęp do wnętrza skrzynki bez konieczności jej demontowania. Jednocześnie, systemowe zamknięcie wieka zabezpiecza skrzynkę przed dostępem osób niepowołanych.

Jakość oraz trwałość skrzynek posadzkowych zapewnia odpowiedni dobór materiałów i technologii. Skrzynki są produkowane ze stali nierdzewnej (V2A lub V4A), dzięki czemu mogą być wykorzystywane w obiektach niezależnie od narażenia posadzki na czynniki szkodliwe. Wszystkie elementy są spawane w osłonie argonu, a następnie wytrawiane i zabezpieczane antykorozyjnie. Dzięki temu oferowane skrzynki posadzkowe są szczególnie odporne i trwałe. Wieko skrzynki posiada uszczelkę, która zabezpiecza łącza telefoniczne i gniazdka elektryczne przed wilgocią oraz wodą.

Posadzkowe skrzynki elektryczne wykonujemy w wariancie skrzynek jednokomorowych SK1 i dwukomorowych SK2. Istnieje również możliwość przygotowania skrzynek wielokomorowych. Dodatkowo, starając się jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów oferujemy możliwość przygotowania skrzynek na konkretny wymiar, dzięki czemu jeszcze lepiej wpisują się one w wymogi konkretnego obiektu.

Menu główne