Odwodnienia tarasowe, garażowe i balkonowe!

Woda, np. deszczowa, zbierająca się na balkonie, tarasie czy patio może uszkodzić podłogę – niezależnie od tego, czy znajdują się na niej płytki ceramiczne, betonowa posadzka, drewno czy podłoże z tworzywa sztucznego. Właśnie dlatego tak ważne jest efektywne odprowadzanie wody. Wykorzystując odpowiednie systemy odwodnienia – zrobisz to efektywnie i zabezpieczysz posadzkę przed uszkodzeniami…

ODWODNIENIA GARAŻOWE I BALKONOWE – KOMFORT UŻYTKOWANIA I BEZPIECZEŃSTWO POSADZKI

Woda, np. deszczowa, zbierająca się na balkonie, tarasie czy patio może uszkodzić podłogę – niezależnie od tego, czy znajdują się na niej płytki ceramiczne, betonowa posadzka, drewno czy podłoże z tworzywa sztucznego. Właśnie dlatego tak ważne jest efektywne odprowadzanie wody. Wykorzystując odpowiednie systemy odwodnienia – zrobisz to efektywnie, nawet po dużych opadach. Profesjonalne odwodnienia tarasowe dodatkowo zwiększają komfort użytkowania przestrzeni, z której woda jest odprowadzana na bieżąco, dzięki czemu po ulewie taras jest suchy i gotowy do użytkowania. Jednocześnie odwodnienie garażowe to rozwiązanie, dzięki któremu w sezonie zimowym nie musisz się martwić resztkami śniegu w nadkolach i na podwoziu samochodu – w miarę jego osuwania się na posadzkę i topienia, woda będzie odprowadzana na zewnątrz.

SKUTECZNE ODWODNIENIE GARAŻU, BALKONU, PATIO

Aquatio przygotowało szeroką gamę odwodnień – rozwiązań pozwalających na odprowadzenie wody z balkonów i tarasów, czy tez odwodnienie garażu i tym podobnych przestrzeni. Oferowane odwodnienia tarasowe i garażowe to konstrukcje, które pozwalają na bezstopniowe dopasowanie do podłoża i zapewniają sprawne odprowadzanie wody także podczas bardzo ulewnych deszczy. Nasze odwodnienie garażu to system odporny na wysokie obciążenia, co pozwala na jego instalację i eksploatację zarówno w garażach przydomowych, jak i przestrzeniach przemysłowych i warsztatach samochodowych. Oferowane odwodnienie balkonu to rozwiązanie, które możemy z powodzeniem zainstalować w przypadku balkonów w domach jednorodzinnych oraz budownictwie wielorodzinnym. Wysoka estetyka systemów sprawia, że nowoczesne odwodnienie balkonu i tarasu jest rozwiązaniem nie tylko skutecznym, ale również atrakcyjnym pod względem wizualnym.

ODWODNIENIE BALKONU I ODWODNIENIA TARASOWE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Produkty, które oferujemy, to odwodnienia sprawdzonych marek – w tym producentów takich jak ACO. Pośród nich znajdziesz takie, które tolerują nawet wysokie obciążenia. dzięki czemu wybrane systemy mogą być użytkowane także jako odwodnienie garażu.

Odwodnienia z katalogu Aquatio są wykonane zarówno z betonu, jak i ze stali ocynkowanej bądź nierdzewnej, a nawet z polimerobetonu. Wybór typu materiału uzależniony jest od rodzaju podłoża na balkonie / tarasie oraz innych czynników technicznych. By dobrać najbardziej optymalne rozwiązanie – skontaktuj się z nami.

Aquatio oferuje Ci sprawną dostawę zamówionych odwodnień oraz profesjonalną pomoc techniczną. Doradzimy, jaki produkt wybrać i zapewnimy wsparcie posprzedażowe. Więcej informacji uzyskasz, dzwoniąc lub wysyłając maila. Zapraszamy do współpracy!

Menu główne