SYSTEMY ODWODNIENIA OBIEKTÓW SPORTOWYCH ACO SPORT

Systemy odwodnienia obiektów sportowych mogą być niezbędne do tego, by te otrzymały właściwe licencje od federacji i związków sportowych, które są niezbędne do organizacji profesjonalnych zawodów. Dlatego warto zainteresować się naszą ofertą systemów odwodnienia.

JAKIE SYSTEMY ODWODNIENIA OBIEKTÓW SPORTOWYCH SĄ DOSTĘPNE?

W naszej ofercie znajdują się systemy odwodnienia obiektów sportowych od producenta jakim jest ACO SPORT. Są one często stosowane na obiektach lekkoatletycznych, czy też boiskach piłkarskich i spełniają wytyczne Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, czy też IAAF, czyli Światowej Lekkoatletyki – najważniejszej organizacji lekkoatletycznej na świecie.

Systemy 1000 oraz 5000 służą do tworzenia odwodnienia obiektów sportowych z bieżnią lekkoatletyczną. System 1000 to korytka z przykryciami z tworzywa sztucznego, które można doskonale wkomponować w bieżnię. System 5000 to z kolei kanały muldowe.

Dostępne jest również przeznaczone do boisk piłkarskich ze sztuczną murawą odwodnienie ACO SPORT System 6000. Pozwala on nie tylko na odprowadzenie nadmiaru wody, ale też utrzymanie napięcia sztucznej murawy.

ACO SPORT – NIE TYLKO ODWODNIENIA OBIEKTÓW SPORTOWYCH

ACO SPORT oferuje także elementy służące do konstruowania obiektów lekkoatletycznych. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi łapacze piasku jako Aco System 7000, elementy do budowy rowu z wodą jako Aco System 8000, a Aco System 9000 służy do skonstruowania trybuny dla widzów.

Menu główne