Płytki stalowe antypoślizgowe

Ich zadaniem jest ochrona posadzki przed uszkodzeniem. Montaż na klej lub w świeżej wylewce betonowej.

Właściwości stalowych płytek antypoślizgowych

Wykonane są z blachy ze stali nierdzewnej o grubości 2 mm. Są odporne na zniszczenia i uszkodzenia i wytrzymują każde obciążenie występujące w przemyśle i transporcie. Spełniają wysokie wymagania higieniczne i ekologiczne. Charakteryzują się właściwościami antykorozyjnymi i długą żywotnością.

Stalowe płytki antypoślizgowe z powodzeniem mogą być wykorzystywane w wielu miejscach takich jak zakłady z gałęzi przemysłu ciężkiego czy też przemysłu spożywczego. Z tego rodzaju nierdzewnych płytek antypoślizgowych korzysta się również w halach produkcyjnych, magazynach, placach składowych, ale też odlewniach, hutach, rampach rozładunkowych oraz w drukarniach. Świetnie sprawdzają się tam dzięki swym właściwościom takim jak trwałość dzięki wykorzystaniu mocnej blachy ze stali nierdzewnej czy odporność na korozję. Tego typu płytki są także cenione za swe walory estetyczne oraz higienicznie, które są na najwyższym poziomie z możliwych.

Gdzie zamówić nierdzewne płytki podłogowe?

Chcąc dowiedzieć się więcej o specyfikacji stalowych płytek antypoślizgowych skontaktuj się z nami. Nasi eksperci pomogą w doborze ilości odpowiedniej do Twoich potrzeb, a także zapoznają z obowiązującym cennikiem za nierdzewne płytki podłogowe.

Menu główne