Wpusty, odwodnienia, kratki, kanały ze stali nierdzewne – Aquatio

W tej kategorii znajdą Państwo rozwiązania odpowiednie do zastosowania w zakładach przemysłowych oraz lokalach gastronomicznych. Systemy odwodnień liniowych w punktach wytwarzania i przetwórstwa żywności muszą spełniać odpowiednie wymogi higieny tak jak wszystkie inne urządzenia mające kontakt z żywnością. Dostępne w naszym sklepie elementy odwodnienia znajdują zastosowanie w najbardziej wymagających instalacjach…

KANAŁY ŚCIEKOWE NIERDZEWNE, KRATKI ZE STALI NIERDZEWNEJ – PROFESJONALNE SYSTEMY ODWODNIEŃ DLA PRZEMYSŁU

W tej kategorii znajdą Państwo rozwiązania odpowiednie do zastosowania w zakładach przemysłowych oraz lokalach gastronomicznych. Systemy odwodnień liniowych w punktach wytwarzania i przetwórstwa żywności muszą spełniać odpowiednie wymogi higieny tak jak wszystkie inne urządzenia mające kontakt z żywnością. Dostępne w naszym sklepie elementy odwodnienia ze stali nierdzewnej reprezentują najwyższą klasę tego typu produktów.

Stal nierdzewna jest trwała, odporna na substancje chemiczne oraz łatwa w obsłudze i utrzymaniu w czystości. Jej gładka powierzchnia nie pozwala na osadzanie się nieczystości na jej powierzchni. Dlatego jest to najlepszy wybór dla zakładów przemysłowych i lokali gastronomicznych.

WYPUST ZE STALI NIERDZEWNEJ I WIELE WIĘCEJ… – OFERTA DLA LOKALI GASTRONOMICZNYCH I PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO

Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby klienta przemysłowego w stałym asortymencie posiadamy rozwiązania dedykowane dla zakładów przetwórstwa spożywczego, restauracji oraz lokali gastronomicznych.

W naszej ofercie posiadamy:

  • odwodnienia liniowe – kanały ze stali nierdzewnej,
  • wpusty ze stali nierdzewnej,
  • rury ze stali nierdzewnej,
  • kanały ściekowe nierdzewne,
  • kratki ze stali nierdzewnej,

Rozwiązania te sprawdzą się w zakładach reprezentujących każdą z gałęzi wytwarzania, przetwórstwa i przygotowywania żywności, w szczególności zaś w:

  • zakładach produkcji żywności – mięsa, ryb, owoców i warzyw
  • zakładach obróbki żywności – rzeźniach, zakładach mięsnych
  • zakładach produkcji napojów – browarach, rozlewniach
  • punktach przygotowania żywności – restauracjach, stołówkach i innych punktach żywienia zbiorowego.

Dostępne w naszej ofercie odwodnienia nierdzewne, wpusty nierdzewne i kanały nierdzewne, a także kratki ze stali nierdzewnej zapewnią efektywne odprowadzenie wody i nieczystości z powierzchni podłogi do kanalizacji. Stanowią one niezbędny element profesjonalnego wyposażenia każdego punktu gastronomicznego czy zakładu przemysłowego działającego w zakresie wytwórstwa lub przetwórstwa żywności.

WYSOKIEJ JAKOŚCI KOMPONENTY DO ODPROWADZANIA WODY I NIECZYSTOŚCI – WYPUST ZE STALI NIERDZEWNEJ, KANAŁY I KRATKI

Kanały ściekowe nierdzewne oraz kratki ze stali nierdzewnej to rozwiązania odznaczające się wysokim parametrami użytkowymi. Są trwałe, a zarazem odporne na szkodliwe oddziaływanie czynników niszczących – wilgoci, tłuszczu, czynników chemicznych. Wypust ze stali nierdzewnej doskonale sprawdza się w najbardziej wymagających warunkach pracy.

W naszym asortymencie posiadamy tylko najwyższej klasy systemy odwadniające dla przemysłu i gastronomii, wytwarzane przez renomowanych producentów. Oferujemy zarówno rozwiązania typowe, jak i pod indywidualne zamówienie. Istnieje możliwość modyfikacji elementów i ich wymiarów do Państwa potrzeb. Zapraszamy do kontaktu z nami i zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Menu główne