Wpusty dachowe Dallmer

Wpusty dachowe Dallmer – bogaty wybór i świetne parametry

W celu realizacji systemu odwodnienia dachu, który jest płaski najlepiej sprawdzają się wpusty dachowe. Są to specjalne urządzenia, które odprowadzają wodę z dachów i sprawiają, że nie istnieje ryzyko załamania się ich konstrukcji będące naprawdę wysokie, gdy na powierzchni płaskiego dachu zalega stojąca woda.

W każdym dachu powinno zastosować się co najmniej dwa wpusty dachowe, by w razie awarii jednego z nich nie doszło do zatrzymania wody. Dokładna ilość zależy jednak od tego jak skonstruowany jest dach. Niektóre wpusty dachowe są ponadto wyposażone w systemy ogrzewania, które sprawiają, że zalegający zimą śnieg się roztapia.

Oferta wpustów dachowych

Wpusty dachowe Dallmer są dostępne w wielu wersjach. Nadają się one do dachów o jedno- lub dwuwarstwowej budowie i zakupić je można w następujących odmianach:

-Z przykręcanym pierścieniem ze stali nierdzewnej

-DallBit: Korpus z fabrycznie zgrzanym kołnierzem bitumicznym o grubości 4,7 mm., dodatkowo zabezpieczony pierścieniem ze stali nierdzewnej.<

-PVC: Kompletny wpust dachowy wykonany z PVC

-FPO-PE: Z szerokim kołnierzem do połączenia z warstwami dachu FPO na bazie materiałowej polietylenu.

-FPO-PP: Z szerokim kołnierzem do połączenia z warstwami dachu FPO na bazie materiałowej polipropylenu.

-H=Wpust dachowy ogrzewany: bezpośrednie podłączenia do instalacji elektrycznej 230V, taśma grzewcza sprawdzona na podstawie VDE 0721, część 1/3.78.

Aby dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty wpustów dachowych zachęcamy Państwa do kontaktu. Nasi eksperci będą w stanie zapoznać Państwa ze szczegółową ofertą wpustów dachowych, a także pomogą w doborze odpowiednich do każdego dachu i zapoznają z cennikiem.

Menu główne