Kanały prysznicowe

Odwodnienia liniowe prysznicowe

W tej kategorii znajdą Państwo odpływy liniowe do zastosowania w natryskach. Tego typu odpływy prysznicowe to bardzo nowoczesne, estetyczne i praktyczne rozwiązanie, które coraz więcej osób decyduje się zamontować w swoich łazienkach.

Odpływ liniowy pozwala na rezygnację z montażu tradycyjnego, często szpecącego przestrzeń, brodzika. Dzięki wbudowaniu odpływu w powierzchnię podłogi uzyskujemy bardzo elegancki, modny efekt. Takie rozwiązanie pozwala także na wykorzystanie powierzchni łazienki do maksimum. Poza tym tego typu odwodnienie prysznicowe to zbawienie dla osób starszych, niepełnosprawnych i dzieci, dzięki brakowi jakiegokolwiek stopnia czy progu przy wejściu pod natrysk. Prysznicowe odwodnienie liniowe zapewnia także łatwość utrzymania odpływu w czystości, a więc jest niezwykle praktyczne.

Najlepsze liniowe odpływy prysznicowe

W Aquatio znajdą Państwo wyłącznie najwyższej klasy prysznicowe systemy odwodnienia liniowego, pochodzące od najlepszych producentów. Oferujemy higieniczne i niezawodne kanały ze stali nierdzewnej oraz antypoślizgowe, bezpieczne i estetyczne ruszty. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że wykonana instalacja będzie doskonale spełniać swoją funkcję oraz prezentować się szykownie.

Zapraszamy do kontaktu z nami i zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej instalacji do Państwa pomieszczenia. Poza elementami typowymi proponujemy także możliwość zamówienia urządzeń dopasowanych do Państwa indywidualnych potrzeb, wymiarów i specyfikacji.

Menu główne