+48 22 827 04 79
+48 607 333 826, +48 609 477 751
sklep@aquatio.pl, pawel@aquatio.pl
ul.Tamka 6/8, 00-349 Warszawa
Doświetlacze okien piwnicznych

Doświetlacze okien piwnicznych 

Jeśli chcesz zwiększyć ilość światła, które dociera do pomieszczeń piwnicznych, dobrym rozwiązaniem będzie doświetlacz piwniczny. To element, który sprawdzi się w każdym budynku, skutecznie doświetlając piwnicę.

W ofercie Aquatio czekają na Ciebie nowoczesne doświetlacze piwniczne – produkty znanych i cenionych w branży marek, które sprawdzą się ...

Jeśli chcesz zwiększyć ilość światła, które dociera do pomieszczeń piwnicznych, dobrym rozwiązaniem będzie doświetlacz piwniczny. To element, który sprawdzi się w każdym budynku, skutecznie doświetlając piwnicę.

W ofercie Aquatio czekają na Ciebie nowoczesne doświetlacze piwniczne – produkty znanych i cenionych w branży marek, które sprawdzą się doskonale w każdym przypadku.

Doświetlacze okien piwnicznych: wysoka jakość w dobrej cenie

Stawiając na doświetlacze, które oferujemy, wybierasz rozwiązanie:

    - łatwe w montażu – konstrukcja korpusu doświetlacza zapewnia możliwość uzyskania całkowitej szczelności połączenia ze ścianą budynku,

   -  oszczędne – koszt to jedynie ok. 40% standardowego murowanego szachtu piwnicznego,

    - łatwe do utrzymania w czystości,

    - Istnieje możliwość podłączenia odpływu doświetlacza do kanalizacji lub odprowadzenia wody bezpośrednio do gruntu.

   -  estetyczne – do doświetlaczy z naszej oferty dobierzesz ruszt o fakturze, która odpowiada estetyce budynku,

    - rozsądne cenowo – oferowane doświetlacze łączą wysoką jakość z konkurencyjnymi cenami.

Oferujemy zarówno doświetlacze marki  ACO Markant, jak i Mea Multinorm i Meamax, a także doświetlacze firmy Wolfa. Aby dobrać rozwiązanie, które najlepiej wpisuje się w potrzeby Twojego budynku, skontaktuj się z naszym doradcą. Podpowiemy Ci, który produkt zapewni najlepsze efekty.

Kupując w Aquatio, wybierasz sprawdzonego dystrybutora, który nie zawiedzie Twojego zaufania. Sprawdź szczegóły, kontaktując się z nami. Zapraszamy do współpracy!

Więcej

Podkategorie

Naszą specjalnością są systemy odwodnień do zastosowania w obiektach przemysłowych i komercyjnych oraz przestrzeniach miejskich, a także profesjonalne odwodnienia przydomowe. Sprzedawane przez nas urządzenia służą do odprowadzania nadmiaru wody z powierzchni posadzek, chodników czy dróg. W swojej ofercie posiadamy wszechstronne rozwiązania o różnych parametrach. W naszym asortymencie znajdą Państwo między innymi wysokiej klasy odwodnienia szczelinowe, kratki ściekowe, wpusty podłogowe, drogowe i mostowe, odwodnienia dachów, balkonów i tarasów oraz rozwiązania dedykowane dla obiektów sportowych czy zakładów przetwórstwa żywności.
Aquatio – wiedza i doświadczenie
Od kilkunastu lat zajmujemy się dystrybucją systemów odwodnień dla domu i przemysłu. Naszymi klientami są zarówno ogromne firmy budowlane, jak i osoby prywatne. Sprzedawane przez nas odwodnienia przydomowe, przemysłowe i komercyjne to wyłącznie najwyższej klasy produkty, które zapewnią sprawny i szybki odpływ wody w niemal każdych warunkach. To zarówno klasyczne kratki ściekowe, jak i dyskretne, lecz wydajne odwodnienia szczelinowe. Nasze doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie służyć Państwu fachową poradą w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań. Długa lista zadowolonych klientów indywidualnych i biznesowych świadczy o naszej kompetencji i rzetelności.
Kratki ściekowe, wpusty, odwodnienia szczelinowe? Tylko Aquatio
W Aquatio znajdą Państwo zarówno doskonałe odwodnienia przydomowe do swojej niewielkiej inwestycji, jak i ogromne systemy, idealne dla przemysłu czy przedsięwzięć drogowych oraz komunikacyjnych. Obecnie prowadzimy współpracę ze wszystkimi polskimi producentami tego typu urządzeń oraz najlepszymi markami światowymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Przejdź do góry