+48 22 827 04 79
+48 607 333 826, +48 609 477 751
sklep@aquatio.pl, pawel@aquatio.pl
ul.Tamka 6/8, 00-349 Warszawa
Kanały prysznicowe

Kanały prysznicowe 

Kanały prysznicowe

W tej kategorii znajdą Państwo odpływy liniowe do zastosowania w natryskach. Tego typu odpływy prysznicowe to bardzo nowoczesne, estetyczne i praktyczne rozwiązanie, które coraz więcej osób decyduje się zamontować w swoich łazienkach.

Odpływ liniowy pozwala na rezygnację z montażu tradycyjnego, często szpecącego przestrzeń, br...

Kanały prysznicowe

W tej kategorii znajdą Państwo odpływy liniowe do zastosowania w natryskach. Tego typu odpływy prysznicowe to bardzo nowoczesne, estetyczne i praktyczne rozwiązanie, które coraz więcej osób decyduje się zamontować w swoich łazienkach.

Odpływ liniowy pozwala na rezygnację z montażu tradycyjnego, często szpecącego przestrzeń, brodzika. Dzięki wbudowaniu odpływu w powierzchnię podłogi uzyskujemy bardzo elegancki, modny efekt. Takie rozwiązanie pozwala także na wykorzystanie powierzchni łazienki do maksimum. Poza tym tego typu odwodnienie prysznicowe to zbawienie dla osób starszych, niepełnosprawnych i dzieci, dzięki brakowi jakiegokolwiek stopnia czy progu przy wejściu pod natrysk. Prysznicowe odwodnienie liniowe zapewnia także łatwość utrzymania odpływu w czystości, a więc jest niezwykle praktyczne.

Najlepsze liniowe odpływy prysznicowe

W Aquatio znajdą Państwo wyłącznie najwyższej klasy prysznicowe systemy odwodnienia liniowego, pochodzące od najlepszych producentów. Oferujemy higieniczne i niezawodne kanały ze stali nierdzewnej oraz antypoślizgowe, bezpieczne i estetyczne ruszty. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że wykonana instalacja będzie doskonale spełniać swoją funkcję oraz prezentować się szykownie.

Zapraszamy do kontaktu z nami i zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej instalacji do Państwa pomieszczenia. Poza elementami typowymi proponujemy także możliwość zamówienia urządzeń dopasowanych do Państwa indywidualnych potrzeb, wymiarów i specyfikacji.

Więcej

Podkategorie

Naszą specjalnością są systemy odwodnień do zastosowania w obiektach przemysłowych i komercyjnych oraz przestrzeniach miejskich, a także profesjonalne odwodnienia przydomowe. Sprzedawane przez nas urządzenia służą do odprowadzania nadmiaru wody z powierzchni posadzek, chodników czy dróg. W swojej ofercie posiadamy wszechstronne rozwiązania o różnych parametrach. W naszym asortymencie znajdą Państwo między innymi wysokiej klasy odwodnienia szczelinowe, kratki ściekowe, wpusty podłogowe, drogowe i mostowe, odwodnienia dachów, balkonów i tarasów oraz rozwiązania dedykowane dla obiektów sportowych czy zakładów przetwórstwa żywności.
Aquatio – wiedza i doświadczenie
Od kilkunastu lat zajmujemy się dystrybucją systemów odwodnień dla domu i przemysłu. Naszymi klientami są zarówno ogromne firmy budowlane, jak i osoby prywatne. Sprzedawane przez nas odwodnienia przydomowe, przemysłowe i komercyjne to wyłącznie najwyższej klasy produkty, które zapewnią sprawny i szybki odpływ wody w niemal każdych warunkach. To zarówno klasyczne kratki ściekowe, jak i dyskretne, lecz wydajne odwodnienia szczelinowe. Nasze doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie służyć Państwu fachową poradą w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań. Długa lista zadowolonych klientów indywidualnych i biznesowych świadczy o naszej kompetencji i rzetelności.
Kratki ściekowe, wpusty, odwodnienia szczelinowe? Tylko Aquatio
W Aquatio znajdą Państwo zarówno doskonałe odwodnienia przydomowe do swojej niewielkiej inwestycji, jak i ogromne systemy, idealne dla przemysłu czy przedsięwzięć drogowych oraz komunikacyjnych. Obecnie prowadzimy współpracę ze wszystkimi polskimi producentami tego typu urządzeń oraz najlepszymi markami światowymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Przejdź do góry