Kanały szczelinowe

Systemy odwodnień placów, parkingów czy innych dużych przestrzeni mogą się „wtopić” w powierzchnię podłoża. Wszystko zależy od tego, na jaki typ postawisz. Najmniej widocznym i najbardziej estetycznym zarazem jest odwodnienie szczelinowe. To niezawodne i nowoczesne rozwiązanie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.
W ofercie Aquatio znajdziesz odwodnienie szczelinowe, które dyskretnie wkomponuje się w strukturę nawierzchni, jednocześnie skutecznie odprowadzając nadmiar wody. To produkty znanej marki ACO – jednego z liderów branży. Oferujemy Ci wyłącznie sprawdzone modele – wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dobrze sprawdzą się tam, gdzie kluczowa jest estetyka – m.in. na miejskich placach, dziedzińcach szkolnych, peronach, parkingach, przy fontannach itp.
Oferowane przez nas odwodnienia to:
klasa obciążenia C 250,
kanały wykonane z wytrzymałego polimerobetonu – materiału o maksymalnej szczelności i odporności na zniszczenia,
rama szczelinowa wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej bądź ocynkowanej,
szczelina, która może być ustawiona symetrycznie bądź asymetrycznie.
Współpracując z nami, stawiasz na profesjonalną obsługę i przystępne warunki finansowe. Nasi dorady zapewnią ponadto fachowe doradztwo przy doborze odwodnień – tak, byś zawsze mógł zastosować rozwiązania, które najlepiej wpiszą się w Twoje potrzeby estetyczne i funkcjonalne.
Zapraszamy do kontaktu z ekspertami Aquatio.

Menu główne