Separatory substancji ropopochodnych

Separatory substancji ropopochodnych

W miejscach, w których może dochodzić do zmieszania się wody z substancjami ropopochodnymi konieczne jest skorzystanie z separatorów substancji ropopochodnych. Mowa tu więc na przykład o stacjach benzynowych, ale też myjniach samochodowych i bazach przeładunkowych.

Urządzenia tego typu są bardzo ważne i wymagane w obiektach, gdzie opady deszczu mogą mieszać się z substancjami ropopochodnymi. Dzieje się tak, ponieważ dostanie się ich w sposób swobodny do środowiska, czy to poprzez odpływ do jezior i rzek, czy też do gleby doprowadziłoby do poważnych zanieczyszczeń. Podobne separatory stosuje się także by ze ścieków opadowych i podprocesowych wytrącać zawiesiny stałe takie jak piasek, czy wszelkiego rodzaju popioły.

Oferta separatorów substancji ropopochodnych

W naszej ofercie znajdą Państwo separatory substancji ropopochodnych, a także osadniki filtrujące zawiesiny stałe. Dostępne są separatory z wkładami koalescencyjnymi, a także z wkładami lamelowymi. Separatory substancji ropopochodnych znajdujące się w naszej ofercie charakteryzują się prostą i zwartą konstrukcją, dobrym przepływem, a także optymalnymi rozwiązaniami technicznymi.

Chcąc dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu, by nasi eksperci mogli zapoznać Państwa z dokładną ofertą oraz cennikiem.

Menu główne