Wycieraczki do obuwia

Wycieraczka do obuwia

Wycieraczka do czyszczenia butów to funkcjonalne rozwiązanie, którego nie może zabraknąć w żadnym budynku. Wycieraczki do obuwia pozwalają utrzymać czystość w obiekcie, jednocześnie ograniczając ryzyko wypadków spowodowanych m.in. wniesioną na podeszwach butów wodą lub śniegiem.

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów marka Aquito oferuje szeroki wybór wycieraczek do obuwia. W stałym asortymencie posiadamy wycieraczki dedykowane do zabudowy wewnątrz i na zewnątrz obiektów. Zabudowa sprawia, że wycieraczka do czyszczenia butów pozostaje na swoim miejscu, jednocześnie efektywnie spełniając swoją rolę.

Wycieraczka do czyszczenia butów – zabudowa zewnętrzna

Wycieraczki do obuwia dedykowane do zabudowy zewnętrznej są wykonywane z podstawy z polimerbetonu lub tworzywa sztucznego. Podstawa utrzymuje wycieraczkę w miejscu, jednocześnie oferując możliwość podłączenia odpływu odprowadzającego wodę i rusztu przykrywającego. W zależności od potrzeb i preferencji Klienci mogą wybierać z szerokiej gamy rusztów do wycieraczek:
• ruszt kratowy ze stali ocynkowanej
• mata przykrywająca o konstrukcji nośnej z aluminium z wypełnieniem z rypsu,
• mata przykrywająca o konstrukcji nośnej z aluminium z wypełnieniem z ryflowanej gumy.

Precyzyjny dobór materiału oraz przemyślana konstrukcja wycieraczki przekładają się na wysoką efektywność systemu oraz jego trwałość i estetykę. Oferowane wycieraczki do czyszczenia obuwia zachowują oryginalną prezencję przez długi czas eksploatacji, także w budynkach charakteryzujących się wysokim natężeniem ruchu.

Wycieraczka do obuwia – zabudowa wewnętrzna

Wycieraczka do czyszczenia butów dedykowana do zabudowy wewnątrz to system składający się z ramy do zabudowy w warstwach posadzkowych i aluminiowej maty. W wycieraczkach wewnętrznych stosuje się odpowiednio wypełnienie z rypsu lub ryflowanej gumy, które zapewnia skuteczne zbieranie zanieczyszczeń.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem wycieraczek zewnętrznych i wewnętrznych, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.

Menu główne