+48 22 827 04 79
+48 607 333 826, +48 609 477 751
sklep@aquatio.pl, pawel@aquatio.pl
ul.Tamka 6/8, 00-349 Warszawa
Odwodnienia krawężnikowe

Odwodnienia krawężnikowe 

0 Recenzje
Jednoczęściowy system krawężników spełniający funkcję odwodnienia.
0 Recenzje
Jedno lub dwu-częściowa kombinacja krawężnik-korytko.
Pokazuj 1 - 2 z 2 rzeczy

Nawierzchnie twarde ułatwiają komunikację w terenie zabudowanym. Jednak wraz ze wzrostem ich powierzchni, coraz większym wyzwaniem staje się odprowadzenie wody opadowej do gruntu. Na terenach miast woda opadowa odprowadzana jest z dróg i parkingów do kanalizacji deszczowej. Odwodnienia krawężnikowe to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu możemy zwiększyć efektywność odprowadzania wody, jednocześnie zachowując pierwotny projekt aranżacji terenu.

Odwodnienie krawężnikowe to jednoczęściowy system krawężników, które jednocześnie spełniają funkcję odwodnienia. System wykonany z polimerbetonu barwionego w masie jest odporny na szkodliwe oddziaływanie temperatur i substancji chemicznych. Dzięki temu może być z powodzeniem stosowany w ramach:

  • parkingów zewnętrznych,

  • peronów,

  • dróg rowerowych,

  • chodników,

  • terenów przemysłowych (centra logistyczne, centra dystrybucji),

  • obszarów przydomowych.

Inwestorów poszukujących dyskretnego, a zarazem funkcjonalnego systemu odwodnienia zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Odwodnienia krawężnikowe są dostępne jako systemy bezspadkowe o dwóch wysokościach, co pozwala na obniżenie krawężnika w miejscach przejść dla pieszych.
Zapraszamy do zapoznania się także z ofertą wpustów drogowych!

Przejdź do góry