+48 22 827 04 79
+48 607 333 826, +48 609 477 751
sklep@aquatio.pl, pawel@aquatio.pl
ul.Tamka 6/8, 00-349 Warszawa
Balkony i tarasy

Balkony i tarasy 

Woda, np. deszczowa, zbierająca się na balkonie, tarasie czy patio może uszkodzić podłogę – niezależnie od tego, czy znajdują się na niej płytki ceramiczne, betonowa posadzka, drewno czy podłoże z tworzywa sztucznego. Właśnie dlatego tak ważne jest efektywne odprowadzanie wody. Wykorzystując odpowiednie systemy odwodnienia – zrobisz to efektywni...

Woda, np. deszczowa, zbierająca się na balkonie, tarasie czy patio może uszkodzić podłogę – niezależnie od tego, czy znajdują się na niej płytki ceramiczne, betonowa posadzka, drewno czy podłoże z tworzywa sztucznego. Właśnie dlatego tak ważne jest efektywne odprowadzanie wody. Wykorzystując odpowiednie systemy odwodnienia – zrobisz to efektywnie, nawet po dużych opadach.

Aquatio przygotowało szeroką gamę odwodnień – rozwiązań pozwalających na odprowadzenie wody z balkonów i tarasów, czy tez odwodnienie garażu i tym podobnych przestrzeni. To konstrukcja, która pozwala na bezstopniowe dopasowanie do podłoża i zapewnia sprawne odprowadzanie wody.

Odwodnienia tarasowe najwyższej jakości

Produkty, które oferujemy, to odwodnienia sprawdzonych marek – w tym producentów takich jak ACO. Pośród nich znajdziesz takie, które tolerują nawet wysokie obciążenia.

Odwodnienia z katalogu Aquatio są wykonane zarówno z betonu, jak i ze stali ocynkowanej bądź nierdzewnej, a nawet z polimerobetonu. Wybór typu materiału uzależniony jest od rodzaju podłoża na balkonie / tarasie oraz innych czynników technicznych. By dobrać najbardziej optymalne rozwiązanie – skontaktuj się z nami.

Aquatio oferuje Ci sprawną dostawę zamówionych odwodnień oraz profesjonalną pomoc techniczną. Doradzimy, jaki produkt wybrać i zapewnimy wsparcie posprzedażowe. Więcej informacji uzyskasz, dzwoniąc lub wysyłając maila. Zapraszamy do współpracy!

Więcej
0 Recenzje
ACO Profiline, odwonienie tarasowe ze stali ocynkowanej lub nierdzewnej.
Monolityczny kanał z betonu polimerowego wzmocnionego włóknem szklanym.
ACO Civicline odwodnienie polimerbetonowe o niskiej wysokości.
Pokazuj 1 - 3 z 3 rzeczy

Przejdź do góry