+48 22 827 04 79
+48 607 333 826, +48 609 477 751
sklep@aquatio.pl, pawel@aquatio.pl
ul.Tamka 6/8, 00-349 Warszawa
Przemysł, restauracje (stal nierdzewna)

Przemysł, restauracje (stal nierdzewna) 

Pokazuj 1 - 5 z 5 rzeczy

W tej kategorii znajdą Państwo rozwiązania odpowiednie do zastosowania w zakładach przemysłowych oraz lokalach gastronomicznych. Systemy odwodnień liniowych w punktach wytwarzania i przetwórstwa żywności muszą spełniać odpowiednie wymogi higieny tak jak wszystkie inne urządzenia mające kontakt z żywnością. Dostępne w naszym sklepie elementy odwodnienia znajdują zastosowanie w najbardziej wymagających instalacjach...

Kanały ściekowe nierdzewne, kratki ze stali nierdzewnej – profesjonalne systemy odwodnień dla przemysłu

W tej kategorii znajdą Państwo rozwiązania odpowiednie do zastosowania w zakładach przemysłowych oraz lokalach gastronomicznych. Systemy odwodnień liniowych w punktach wytwarzania i przetwórstwa żywności muszą spełniać odpowiednie wymogi higieny tak jak wszystkie inne urządzenia mające kontakt z żywnością. Dostępne w naszym sklepie elementy odwodnienia ze stali nierdzewnej reprezentują najwyższą klasę tego typu produktów.

Stal nierdzewna jest trwała, odporna na substancje chemiczne oraz łatwa w obsłudze i utrzymaniu w czystości. Jej gładka powierzchnia nie pozwala na osadzanie się nieczystości na jej powierzchni. Dlatego jest to najlepszy wybór dla zakładów przemysłowych i lokali gastronomicznych.

Wypust ze stali nierdzewnej i wiele więcej… - oferta dla lokali gastronomicznych i przemysłu spożywczego 

Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby klienta przemysłowego w stałym asortymencie posiadamy rozwiązania dedykowane dla zakładów przetwórstwa spożywczego, restauracji oraz lokali gastronomicznych.

W naszej ofercie posiadamy:

- odwodnienia liniowe – kanały ze stali nierdzewnej,

- wpusty ze stali nierdzewnej,

- rury ze stali nierdzewnej,

- kanały ściekowe nierdzewne,

- kratki ze stali nierdzewnej,

Rozwiązania te sprawdzą się w zakładach reprezentujących każdą z gałęzi wytwarzania, przetwórstwa i przygotowywania żywności, w szczególności zaś w:

- zakładach produkcji żywności – mięsa, ryb, owoców i warzyw

- zakładach obróbki żywności – rzeźniach, zakładach mięsnych

- zakładach produkcji napojów – browarach, rozlewniach

- punktach przygotowania żywności – restauracjach, stołówkach i innych punktach żywienia zbiorowego.

Dostępne w naszej ofercie odwodnienia nierdzewne, wpusty nierdzewne i kanały nierdzewne, a także kratki ze stali nierdzewnej zapewnią efektywne odprowadzenie wody i nieczystości z powierzchni podłogi do kanalizacji. Stanowią one niezbędny element profesjonalnego wyposażenia każdego punktu gastronomicznego czy zakładu przemysłowego działającego w zakresie wytwórstwa lub przetwórstwa żywności.

Wysokiej jakości komponenty do odprowadzania wody i nieczystości – wypust ze stali nierdzewnej, kanały i kratki

Kanały ściekowe nierdzewne oraz kratki ze stali nierdzewnej to rozwiązania odznaczające się wysokim parametrami użytkowymi. Są trwałe, a zarazem odporne na szkodliwe oddziaływanie czynników niszczących – wilgoci, tłuszczu, czynników chemicznych. Wypust ze stali nierdzewnej doskonale sprawdza się w najbardziej wymagających warunkach pracy.

W naszym asortymencie posiadamy tylko najwyższej klasy systemy odwadniające dla przemysłu i gastronomii, wytwarzane przez renomowanych producentów. Oferujemy zarówno rozwiązania typowe, jak i pod indywidualne zamówienie. Istnieje możliwość modyfikacji elementów i ich wymiarów do Państwa potrzeb. Zapraszamy do kontaktu z nami i zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Przejdź do góry