+48 22 827 04 79
+48 607 333 826, +48 609 477 751
sklep@aquatio.pl, pawel@aquatio.pl
ul.Tamka 6/8, 00-349 Warszawa
Przemysł, restauracje (stal nierdzewna)

Przemysł, restauracje (stal nierdzewna) 

W tej kategorii znajdą Państwo rozwiązania odpowiednie do zastosowania w zakładach przemysłowych oraz lokalach gastronomicznych. Systemy odwodnień liniowych w punktach wytwarzania i przetwórstwa żywności muszą spełniać odpowiednie wymogi higieny tak jak wszystkie inne urządzenia mające kontakt z żywnością. Dostępne w naszym sklepie elementy odwo...

W tej kategorii znajdą Państwo rozwiązania odpowiednie do zastosowania w zakładach przemysłowych oraz lokalach gastronomicznych. Systemy odwodnień liniowych w punktach wytwarzania i przetwórstwa żywności muszą spełniać odpowiednie wymogi higieny tak jak wszystkie inne urządzenia mające kontakt z żywnością. Dostępne w naszym sklepie elementy odwodnienia ze stali nierdzewnej reprezentują najwyższą klasę tego typu produktów.

Stal nierdzewna jest trwała, odporna na substancje chemiczne oraz łatwa w obsłudze i utrzymaniu w czystości. Jej gładka powierzchnia nie pozwala na osadzanie się nieczystości na jej powierzchni. Dlatego jest to najlepszy wybór dla zakładów przemysłowych i lokali gastronomicznych.

W naszej ofercie posiadamy:

- odwodnienia liniowe – kanały ze stali nierdzewnej,

- wpusty ze stali nierdzewnej,

- rury ze stali nierdzewnej.

Rozwiązania te sprawdzą się w zakładach reprezentujących każdą z gałęzi wytwarzania, przetwórstwa i przygotowywania żywności, w szczególności zaś w:

- zakładach produkcji żywności – mięsa, ryb, owoców i warzyw

- zakładach obróbki żywności – rzeźniach, zakładach mięsnych

- zakładach produkcji napojów – browarach, rozlewniach

- punktach przygotowania żywności – restauracjach, stołówkach i innych punktach żywienia zbiorowego.

Dostępne w naszej ofercie odwodnienia nierdzewne, wpusty nierdzewne i kanały nierdzewne zapewnią efektywne odprowadzenie wody i nieczystości z powierzchni podłogi do kanalizacji. Stanowią one niezbędny element profesjonalnego wyposażenia każdego punktu gastronomicznego czy zakładu przemysłowego działającego w zakresie wytwórstwa lub przetwórstwa żywności.

W naszym asortymencie posiadamy tylko najwyższej klasy systemy odwadniające dla przemysłu i gastronomii, wytwarzane przez renomowanych producentów. Oferujemy zarówno rozwiązania typowe, jak i pod indywidualne zamówienie. Istnieje możliwość modyfikacji elementów i ich wymiarów do Państwa potrzeb. Zapraszamy do kontaktu z nami i zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Więcej
Pokazuj 1 - 5 z 5 rzeczy

Przejdź do góry