+48 22 827 04 79
+48 607 333 826, +48 609 477 751
sklep@aquatio.pl, pawel@aquatio.pl
ul.Tamka 6/8, 00-349 Warszawa
Wycieraczki do obuwia

Wycieraczki do obuwia 

Podstawa wycieraczki do obuwia ACO Vario.

Od 214,33 zł
Ruszty do wycieraczek ACO Vario.

Od 178,78 zł
Ruszty do wycieraczek ACO Vario.

Od 474,66 zł
Ruszty do wycieraczek ACO Vario.

Od 599,07 zł
Osadnik wycieraczki MEAGARD.
Ruszty do osadników MEAGARD.
Ruszty do osadników MEAGARD.
Ruszty do osadników MEAGARD.
Wycieraczki firmy EMCO robione na zamówienie.
Pokazuj 1 - 9 z 9 rzeczy

Wycieraczka do obuwia

Wycieraczka do czyszczenia butów to funkcjonalne rozwiązanie, którego nie może zabraknąć w żadnym budynku. Wycieraczki do obuwia pozwalają utrzymać czystość w obiekcie, jednocześnie ograniczając ryzyko wypadków spowodowanych m.in. wniesioną na podeszwach butów wodą lub śniegiem.

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów marka Aquito oferuje szeroki wybór wycieraczek do obuwia. W stałym asortymencie posiadamy wycieraczki dedykowane do zabudowy wewnątrz i na zewnątrz obiektów. Zabudowa sprawia, że wycieraczka do czyszczenia butów pozostaje na swoim miejscu, jednocześnie efektywnie spełniając swoją rolę.

Wycieraczka do czyszczenia butów – zabudowa zewnętrzna

Wycieraczki do obuwia dedykowane do zabudowy zewnętrznej są wykonywane z podstawy z polimerbetonu lub tworzywa sztucznego. Podstawa utrzymuje wycieraczkę w miejscu, jednocześnie oferując możliwość podłączenia odpływu odprowadzającego wodę i rusztu przykrywającego. W zależności od potrzeb i preferencji Klienci mogą wybierać z szerokiej gamy rusztów do wycieraczek:
• ruszt kratowy ze stali ocynkowanej
• mata przykrywająca o konstrukcji nośnej z aluminium z wypełnieniem z rypsu,
• mata przykrywająca o konstrukcji nośnej z aluminium z wypełnieniem z ryflowanej gumy.

Precyzyjny dobór materiału oraz przemyślana konstrukcja wycieraczki przekładają się na wysoką efektywność systemu oraz jego trwałość i estetykę. Oferowane wycieraczki do czyszczenia obuwia zachowują oryginalną prezencję przez długi czas eksploatacji, także w budynkach charakteryzujących się wysokim natężeniem ruchu.

Wycieraczka do obuwia – zabudowa wewnętrzna

Wycieraczka do czyszczenia butów dedykowana do zabudowy wewnątrz to system składający się z ramy do zabudowy w warstwach posadzkowych i aluminiowej maty. W wycieraczkach wewnętrznych stosuje się odpowiednio wypełnienie z rypsu lub ryflowanej gumy, które zapewnia skuteczne zbieranie zanieczyszczeń.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem wycieraczek zewnętrznych i wewnętrznych, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.

Przejdź do góry