+48 22 827 04 79
+48 607 333 826, +48 609 477 751
sklep@aquatio.pl, pawel@aquatio.pl
ul.Tamka 6/8, 00-349 Warszawa

ACO rury ze stali nierdzewnej

Nowy produkt

Rury ze stali nierdzewnej – kompleksowa oferta systemu rur kielichowych

Rury instalacyjne ze stali nierdzewnej są powszechnie wykorzystywane w przemyśle spożywczym i chemicznym, a także w zastosowaniach ogólnotechnicznych i mechanicznych. Za ich wyborem przemawiają bardzo dobre parametry użytkowe – stal nierdzewna sprawia, ze rury są odporne na korozję oraz szkodliwe oddziaływanie transportowanych mediów, także mediów wymagających zastosowania specjalistycznych instalacji.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy jedyny na rynku kompletny system rur kielichowych wykonanych ze stali nierdzewnej. O

ferowane rury ze stali nierdzewnej zostały wykonane z materiału o potwierdzonej jakości. Dzięki temu macie Państwo pewność ich wytrzymałości i bezpieczeństwa. Jednocześnie kompletność systemu montażowego zapewnia możliwość szybkiego wykonania przyłączy i podłączenia instalacji nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Rury – specyfikacja produktu:

Kompletny system rur kielichowych

Materiał: stal nierdzewna 

Średnice DN50-DN200, długości 500mm – 6000mm,

Wszystkie kształtki, adaptery, przyłącza także do innych systemów rur,

Niezwykła łatwość montażu - system wciskowy – szybki i tani montaż,

Własny system obejm, kompatybilny także z popularnymi systemami obejm. Brak konieczności wykonywania połączeń spawanych na budowie.

Niska waga elementów.

Bardzo wysoka odporność ogniowa.

Specjalne rozwiązania morskie ACO Marine wraz z kompletem dopuszczeń

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących możliwych zastosowań oferowanego zestawu zachęcamy do kontaktu. W stałym asortymencie posiadamy rury ze stali nierdzewnej do zróżnicowanych zastosowań w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym, a także przemyśle chemicznym i kosmetycznym. Oferujemy rury ze stali nierdzewnej do laboratoriów i basenów. 

Brak komentarzy klientów

Napisz opinię

ACO rury ze stali nierdzewnej

ACO rury ze stali nierdzewnej

Przejdź do góry