+48 22 827 04 79
+48 607 333 826, +48 609 477 751
sklep@aquatio.pl, pawel@aquatio.pl
ul.Tamka 6/8, 00-349 Warszawa
Wpusty podwórzowe

Wpusty podwórzowe 

Wpust polimerbetonowy z ramą żeliwną i rusztem przykrywającym żeliwnym, z zasyfonowaniem i koszem osadczym.Wymiary budowlane: 30x30 cm.Wysokość budowlana: 44 cm.
Wpust podwórzowy z polimerbetownu z rusztem ze stali ocynkowanej, koszem osadczym z PP, odpływem DN 110 i wyjmowanym zasyfonowaniem.Wymiary budowlane: 25x25 cm.Wysokość budowlana: 36 cm.
0 Recenzje
Wpust podwórzowy z polimerbetonu z koszem osadczym, syfonem i odpływem DN100.
Osadniki podrynnowe wykonane z polipropylenu.
Pokazuj 1 - 4 z 4 rzeczy

Wpust podwórzowy

Odprowadzenie wody z placu, rur spustowych z dachów lub kanałów ogrodowych wymaga zastosowania odpowiedniego odwodnienia. Wpust podwórzowy to element instalacji odwadniającej przeznaczony do odprowadzania wody w miejscach zagospodarowanych. Znajduje zastosowanie w budownictwie mieszkalnym, przemysłowym i komercyjnym.

Starając się jak najlepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby inwestorów oferujemy szeroki wybór wpustów podwórzowych wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Zależnie od przeznaczenia i miejsca instalacji możemy zaproponować:

  • wpust podwórzowy z rusztem żeliwnym,

  • wpust podwórzowy z rusztem ze stali ocynkowanej,

  • wpust podwórzowy z polimerbetonu z rusztem żeliwnym lub ze stali ocynkowanej.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze wpustów, które najlepiej sprawdzą się w danej instalacji. Oferowane wpusty są przejezdne dla samochodów, co umożliwia ich bezproblemowy montaż w różnych miejscach. Zapraszamy do zapoznania się także z ofertą odwodnień parkingowych!

Przejdź do góry