+48 22 827 04 79
+48 607 333 826, +48 609 477 751
sklep@aquatio.pl, pawel@aquatio.pl
ul.Tamka 6/8, 00-349 Warszawa
Posadzkowe skrzynki elektryczne

Posadzkowe skrzynki elektryczne 

Stosowane są w miejscach, gdzie niezbędny jest dostęp do łączy telefonicznych i gniazdek elektrycznych w posadzce. Skrzynka może być zastosowana w obiektach użyteczności publicznej, marketach, halach przemysłowych, magazynach, a także wszędzie tam, gdzie okresowo uruchamia się np. stoisko handlowe lub konieczne jest podłączenie określonego urząd...

Stosowane są w miejscach, gdzie niezbędny jest dostęp do łączy telefonicznych i gniazdek elektrycznych w posadzce. Skrzynka może być zastosowana w obiektach użyteczności publicznej, marketach, halach przemysłowych, magazynach, a także wszędzie tam, gdzie okresowo uruchamia się np. stoisko handlowe lub konieczne jest podłączenie określonego urządzenia.

Składa się z pokrywy z uszczelką mocowaną na śruby oraz uchylnego wieka. Otwierana pokrywa zapewnia łatwy dostęp do wnętrza skrzynki bez konieczności jej demontowania. Zamknięcie systemowe wieka zabezpiecza skrzynkę przed otwarciem jej przez osoby niepowołane.

Do produkcji wykorzystujemy stal nierdzewną o symbolu V2A lub V4A. Korpus wykonany jest
z blachy o grubości 2 [mm], natomiast pokrywa  wiekiem z blachy o grubości 5 [mm].
Wszystkie elementy spawane są w osłonie argonu  następnie wytrawiane i zabezpieczane antykorozyjnie. Skrzynka wyposażona jest w satynowaną pokrywę z uszczelką mocowaną na śruby oraz uchylne wieko. Zapewnia ono łatwy dostęp do wnętrza skrzynki bez konieczności demontowania pokrywy. Zamknięcie systemowe wieka zabezpiecza skrzynkę przed otwarciem jej przez osoby niepowołane.

Wykonujemy skrzynki jednokomorowe SK1, dukomorowe SK2 oraz wielokomorowe na indywidualne zamówienie klienta. Istnieje możliwość modyfikacji wymiarów

Więcej
Pokazuj 1 - 2 z 2 rzeczy

Przejdź do góry