+48 22 827 04 79
+48 607 333 826, +48 609 477 751
sklep@aquatio.pl, pawel@aquatio.pl
ul.Tamka 6/8, 00-349 Warszawa
Odwodnienia liniowe

Odwodnienia liniowe 

Odwodnienia liniowe

Odwodnienia liniowe służą do odprowadzania wody z powierzchni posadzki, chodnika, drogi do kanalizacji. Dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązań woda deszczowa nie zbiera się na drogach, placach czy parkingach. Tego typu rozwiązania stosuje się także w zakładach przemysłowych, a nawet domowych łazienkach.

W Aquatio znajdą Pańs...

Odwodnienia liniowe

Odwodnienia liniowe służą do odprowadzania wody z powierzchni posadzki, chodnika, drogi do kanalizacji. Dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązań woda deszczowa nie zbiera się na drogach, placach czy parkingach. Tego typu rozwiązania stosuje się także w zakładach przemysłowych, a nawet domowych łazienkach.

W Aquatio znajdą Państwo szeroki wybór najwyższej klasy odpływów liniowych. Proponujemy odwodnienie liniowe ACO, MEA lub innych renomowanych firm. Oferowane przez nas rozwiązania stanowią kompletne systemy odpływowe.

Dla ułatwienia przeglądania dostępnych w naszej firmie rozwiązań wprowadziliśmy podział na 3 kategorie systemów odwodnień, a są to:

- odwodnienia lekkie – idealne dla ciągów pieszych, pieszo-jezdnych, dróg dojazdowych i parkingów, przeznaczone do stosowania w miejscach, gdzie odbywa się ruch pieszych lub samochodów osobowych;

- odwodnienia ciężkie – przeznaczone do stosowania w miejscach, gdzie występują większe obciążenia (samochodów ciężarowych, samolotów, wózków widłowych), a więc na autostradach, lotniskach, stacjach paliw, w zakładach przemysłowych, magazynach i tym podobnych;

- odwodnienia niskie parkingowe – charakteryzujące się niewielką wysokością budowlaną, idealne do zastosowania na parkingach, w garażach wielopoziomowych, pasażach handlowych, budownictwie mieszkaniowym oraz wszędzie tam, gdzie istotna jest niewielka wysokość odpływu.

Dostępne w Aquatio odwodnienia liniowe występują w typowych rozmiarach, istnieje również możliwość wykonania elementów według indywidualnych specyfikacji. Oferujemy profesjonalne doradztwo. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania wyceny i fachowej porady.

Więcej

Podkategorie

Naszą specjalnością są systemy odwodnień do zastosowania w obiektach przemysłowych i komercyjnych oraz przestrzeniach miejskich, a także profesjonalne odwodnienia przydomowe. Sprzedawane przez nas urządzenia służą do odprowadzania nadmiaru wody z powierzchni posadzek, chodników czy dróg. W swojej ofercie posiadamy wszechstronne rozwiązania o różnych parametrach. W naszym asortymencie znajdą Państwo między innymi wysokiej klasy odwodnienia szczelinowe, kratki ściekowe, wpusty podłogowe, drogowe i mostowe, odwodnienia dachów, balkonów i tarasów oraz rozwiązania dedykowane dla obiektów sportowych czy zakładów przetwórstwa żywności.
Aquatio – wiedza i doświadczenie
Od kilkunastu lat zajmujemy się dystrybucją systemów odwodnień dla domu i przemysłu. Naszymi klientami są zarówno ogromne firmy budowlane, jak i osoby prywatne. Sprzedawane przez nas odwodnienia przydomowe, przemysłowe i komercyjne to wyłącznie najwyższej klasy produkty, które zapewnią sprawny i szybki odpływ wody w niemal każdych warunkach. To zarówno klasyczne kratki ściekowe, jak i dyskretne, lecz wydajne odwodnienia szczelinowe. Nasze doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie służyć Państwu fachową poradą w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań. Długa lista zadowolonych klientów indywidualnych i biznesowych świadczy o naszej kompetencji i rzetelności.
Kratki ściekowe, wpusty, odwodnienia szczelinowe? Tylko Aquatio
W Aquatio znajdą Państwo zarówno doskonałe odwodnienia przydomowe do swojej niewielkiej inwestycji, jak i ogromne systemy, idealne dla przemysłu czy przedsięwzięć drogowych oraz komunikacyjnych. Obecnie prowadzimy współpracę ze wszystkimi polskimi producentami tego typu urządzeń oraz najlepszymi markami światowymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Przejdź do góry