+48 22 827 04 79
+48 607 333 826, +48 609 477 751
sklep@aquatio.pl, pawel@aquatio.pl
ul.Tamka 6/8, 00-349 Warszawa
Wpusty podłogowe

Wpusty podłogowe 

Chcesz stworzyć łazienkę z kabiną prysznicową typu walk-in? A może planujesz zamontować prysznic na basenie lub potrzebujesz innego, efektywnego odpływu wody montowanego w podłodze? Jeśli tak, postaw na nowoczesne wpusty łazienkowe znanych i cenionych marek. Takie czekają na Ciebie w ofercie Aquatio. To rozwiązania, które pozwolą wyeliminować ws...

Chcesz stworzyć łazienkę z kabiną prysznicową typu walk-in? A może planujesz zamontować prysznic na basenie lub potrzebujesz innego, efektywnego odpływu wody montowanego w podłodze? Jeśli tak, postaw na nowoczesne wpusty łazienkowe znanych i cenionych marek. Takie czekają na Ciebie w ofercie Aquatio. To rozwiązania, które pozwolą wyeliminować wszelkie bariery w nowoczesnej łazience, jednocześnie zapewniając wydajną pracę przy odprowadzaniu wody.

Aquatio współpracuje wyłącznie z najlepszymi producentami w branży – m.in. ACO oraz Blucher. To firmy produkujące profesjonalne kratki ściekowe – rozwiązania, które łączą stylowy design z wydajną pracą. Niezależnie od tego, jak będzie wyglądał tworzony pokój kąpielowy, w naszej ofercie znajdziesz odpowiednie odpływy prysznicowe.

Odwodnienie prysznicowe z najwyższej półki

Nasze ściekowe kratki to najlepszy wybór dla tych, którzy cenią sobie jakość, styl i łatwość montażu oraz konserwacji. Wszystkie produkty w asortymencie to odpływy, które szybko zainstalujesz i połączysz z całym systemem wodno-kanalizacyjnym i z łatwością wyczyścisz – za sprawą możliwości całkowitego wyjęcia syfonu.

Jeśli nie wiesz, który spośród wpustów wybrać, postaw na profesjonalne wsparcie naszych doradców. Podpowiemy Ci, które kratki prysznicowe najlepiej dopasują się do Twojego projektu, zapewniając jednocześnie dobrą cenę i szybką dostawę zamówionego produktu. Zapraszamy do współpracy!

Więcej
0 Recenzje
Wpust wykonany ze stali nierdzewnej.

Od 156,20 zł
Wpust wykonany ze stali nierdzewnej.
Kołnierz nierdzewny, z uszczelką gumową do wpustu.

Od 56,60 zł
Kratka ze stali nierdzewnej o powierzchni polerowanej elektrochemicznie.

Od 269,50 zł
Element górny Easyflow.

Od 125,40 zł
Element górny Easyflow z kratką.

Od 34,10 zł
Element dolne Easyflow.

Od 96,80 zł
Uszczelniający kołnierz zaciskowy

184,80 zł
Kołnierz do terakoty.

585,20 zł
Pokazuj 1 - 11 z 11 rzeczy

Przejdź do góry